השירותים שלנו

electrician-1080586_1280
תאונות עבודה

המשרד מתמחה בטיפול בתאונות שאירעו לעובד תוך כדי עבודתו, בדרך לעבודתו, או בזיקה לעבודתו. נפגעת בתאונת עבודה? ככל הנראה מגיע לך כסף! לעתים מדובר בפיצוי משמעותי מאוד. אל תוותרו על הזכויות שלכם"

המשך לקרוא
Adult upset driver man in front of automobile crash car collision accident in city road
תאונות דרכים

המשרד מתמחה בטיפול בתאונות דרכים, תוך ליווי מלא החל מרגע הפגיעה ועד להשגת הפיצוי המלא ללקוח מחברת הביטוח. למשרד ניסיון עשיר בתביעות ביטוח בתחום נזקי הגוף ויפעל עד להשגת התוצאה המקסימלית

המשך לקרוא
Depositphotos_69122491_l-2015
ביטוח לאומי

המשרד מתמחה בייצוג מול המוסד לביטוח לאומי תוך ליווי מלא בפני וועדות רפואיות ובפני פקידי התביעות השונים. לעתים ההליך מול המוסד לביטוח לאומי מצריך ערעור לבית הדין לעבודה. זכרו – רק עורך דין רשאי לייצג אתכם בפני הוועדות הרפואיות ובפני בית הדין לעבודה!

המשך לקרוא
wheelchair-1595802_1280
אובדן כושר עבודה

למשרד ניסיון עשיר בטיפול באובדן כושר עבודה ומומחה בטיפול גם במקרים המורכבים ביותר. במקרה של אובדן כושר עבודה עורכת הדין ענבל גורביץ' תבדוק את מלוא זכויותיו של הלקוח בכל חברות הביטוח, במוסד לביטוח לאומי, לעתים קיימות זכויות נוספות אליהן הלקוח כלל לא מודע. איבדתם את כושר העבודה? עורכת הדין ענבל גורביץ' תעניק לכם את מלוא הסיוע וההכוונה במימוש זכויותיכם

המשך לקרוא
Depositphotos_213395752_l-2015
תביעות נזיקין

למשרד ניסיון רב בתביעות נזקי גוף כנגד מעסיקים וכנגד צדדים שלישיים, האחראיים ברשלנותם לנזק. צד שלישי יכול להיות הקניון שבו נפגעת, העירייה / המועצה האזורית שבשטחה הציבורי נפלת, או אפילו בשטח ועד הבית המשותף שבשטחו נפצעת. כנגד המעסיק ניתן לתבוע במקרים של תאונות עבודה שבהן המעסיק אחראי לפגיעה שגרמה לנזק הגופני.

המשך לקרוא
Depositphotos_148800903_l-2015
תאונות אישיות

עורכת הדין ענבל גורביץ' מתמחה בטיפול בתביעות תאונות אישיות. תביעות אלו מוגשות מכח פוליסת ביטוח, בין אם מכח פוליסת תאונות אישיות תלמידים המבטחת את כל הילדים במדינת ישראל עד גיל 18, ובין אם מכח פוליסת תאונות אישיות שנרכשה באופן פרטי

המשך לקרוא
doctor-1149149_1280
רשלנות רפואית

למשרד ידע וניסיון רב שנים בתביעות רשלנות רפואית. לעורכת הדין ענבל גורביץ' ליווי רפואי צמוד, בין היתר המשרד עובד מול שורה של מומחים רפואיים בכירים העוסקים במתן חוות דעת לבתי משפט בתביעות רשלנות רפואית. חווית רשלנות רפואית? מוזמן לפנות אל משרדנו לקבלת ייעוץ.

המשך לקרוא
wheelchair-749985_1280
תביעות סיעוד

עורכת הדין ענבל גורביץ' מתמחה בתביעות סיעוד. לרבים מאיתנו קיימת פוליסת סיעוד, בין אם באמצעות הביטוח המשלים בקופת החולים, ובין אם באופן פרטי. הפוליסה נועדה לספק לנו את צרכי הסיעוד במצב של קושי בתפקודי ה- ADL. זכרו! לא פונים לחברת הביטוח הסיעודי ללא ליווי עורך דין בקיא ומיומן בתחום.

המשך לקרוא

לפרטים נוספים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!